• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам MacBook Air 2020 512Gb.

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
837
686
deni.mitev додаде нов оглас:

Продавам MacBook Air 2020 512Gb. - 799 €

Processor
1.1GHz quad-core Intel Core i5, Turbo Boost up to 3.5GHz, with 6MB L3 cache
Memory
8GB of 3733MHz LPDDR4X onboard memory
Storage
512GB PCIe-based SSD1
Graphics
Intel Iris Plus Graphics
Support for Thunderbolt 3–enabled external graphics processors (eGPUs)

Перфектно сочуван , комплет пакување оргинал се на него.

100циклуси на батерија.

Цена 799€

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.788
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно