• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Macbook Air 13 M1 8 GB RAM 256GB SSD

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
413
Лаптопот е купен јануари 2021 од нептун со писмена гаранција од 1 година.Во одлична состојба без една гребнатинка battery health 100%.Боја златна.Моделот е 13 инчен со 7 gpu core и 256 ссд.

Цена : 52.000 мкд

B1136D91-AE8B-495A-A1F7-C94CC7569E98.jpeg 10DCE56E-A940-487B-A91A-A55FA5E1D7BB.jpeg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
345
413
Продаден за 50к надвор од форум. Клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,680
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно