• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Lowepro Fastpack 350 AW

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Oktar

Epic
23 октомври 2012
3,949
12,067
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8700k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
Asus Strix GTX1080
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Razer Blackwidow Lite
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Продавам ранец за DSLR модел Lowepro Fastpack 350 AW во супер состојба, целосно исправен, не е дека има што да се расипе, али сакам да кажам здрав, никаде искинат и оштетен. Ранецот е голем, крепи 17ка лаптоп и собира доста опрема. Го продавам затоа што зедов друг, малку посоодветен за ФФ ДСЛР, ама сметам дека ранецов е одличен за ентри левел/кроп сензор опрема. Еве и видевце со тоа што се содржи и како изгледа ранецот.
Ранецот инаку е стар накај 3 години, но верувајте дека е како нов, бидејки е наменски и ретко се употребува, така да годините не се некој репер.

Цена, само 2000 денари и кафето е на ваша сметка при самиот чин на купопродажба.

П.С. Одличен ранец, не му ја мислете! Али сепак размислете, да не биде после дека сте избрзале и ве понел ентузијазмот од огласот.

20190717_002107.jpg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Oktar

Epic
23 октомври 2012
3,949
12,067
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8700k + Noctua NH D14
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
Asus Strix GTX1080
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2s
Keyboard
Razer Blackwidow Lite
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 7 + MacOS
Réservation!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,393
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно