1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Logitech MX Master 2S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 10 Јули 2019.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  695
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Продавам Logitech MX Master 2S - Midnight Teal боја


  [​IMG]

  Користен 3 месеци, како нов, без никаква гребнатинка или оштетување. Наполнето го имам само еднаш.
  Цена: 4500мкд (на DDStore 5621мкд)
   
  stefan_off, gOJDO и на null_ptr им се допаѓа ова.
 2. тотето

  тотето
  Спамер

  695
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Уште се продава.

  За 4000мкд заинтересирани?

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На BlackOuttheWoRlD, gOJDO, Вајкинг и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. тотето

  тотето
  Спамер

  695
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Ајде некој нека ме спаси од комбинацијата црна тастатура и тегет маус...
   
  На Nomad и NecrotoX им се допаѓа ова.
 4. тотето

  тотето
  Спамер

  695
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Продадено
   
  На SpiritBond му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. FLEGMA
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,302
 2. BEST
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  625
 3. dangthe
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,896
 4. draganamon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  506
 5. filipkir

  Продадено Logitech MX Master 2S

  filipkir, 28 Јули 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  638
Вчитување...

Сподели

Вчитување...