Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам - Logitech MOMO,Logitech UE,Magic Mouse

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
186
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Продавам - Logitech MOMO,Logitech UE,Magic Mouse - 1 ден.

1.Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel.
Воланите се во топ исправна состојба,купени се за проект ама немам време па затоа одата на продажба.
Цена за еден волан 4500 ден.
Погледнете го атачментот 137629Погледнете го атачментот 137630


2.Logitech UE Mini Boom
Цена 1500 ден.
Погледнете го атачментот 137628Погледнете го атачментот 137631


3.Magic Mouse model A1296 3Vdc
Цена 1200 ден.
Погледнете го атачментот 137632Погледнете го атачментот 137633

Контак во пп или на тел.070 267 657 Владо

Видете го целиот оглас...
 

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
186
Skopje
www.terakota.com.mk
Eden Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel prodaden so zdravje da se koristi :)

Ostanuvaat:
1.Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel cena 4000 den.
2. Magic Mouse model A1296 3Vdc cena 1000 den.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.073
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно