1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Logitech K375s Wireless Keyboard

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DemoUser, 4 Декември 2019.

 1. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  790
  739
  27 Април 2010
  Машко
  Како што гласи насловот се продава тастатурата.
  Не е искршена,изгребана или пак да не работи некое дугме, но на тастатурата има видливи знаци дека е користена.
  На неа секое дугме работи без никаков проблем и воедно нема никаков лаг на неа додека пишувате или пак играте.
  Се што ќе ви треба се две асални батерии и терате без никаков проблем.
  Повеќе инфо можете да најдете на следната страна :

  Logitech K375s Multi-Device Wireless Keyboard & Mobile Device Stand

  Тастатурата си има гаранција и тоа ќе го видите на сликите.

  20191204_175206.jpg 20191204_175241.jpg 20191204_175435.jpg 20191204_175450.jpg

  Цена 1200 денари

  Контакт/Viber/Whatsapp/Telegram : +38975651213
   
 2. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  790
  739
  27 Април 2010
  Машко
  1000 денари до понеделник вечер после цената се враќа на 1200 денари
   
 3. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  790
  739
  27 Април 2010
  Машко
  Продадена на @skopje_mkd со здравје да си ја користи и маста да и ја извади :)

  ПC : @mkextremer нема нет од неотел на хотспот сум не ме тепај :)
   
  На borcep и Mario.Bog им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...