1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Logitech G903 глувче

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 28 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,502
  10,521
  13 Јуни 2009
  Logitech G903

  Купено во прва половина од месецов. Гаранција 24 месеци. Со кутија и се како што си доаѓа.

  Го продавам зашто ми е интересно да пробам и други гејминг глувчиња со различна поставеност на копчињата.

  Цена 7,500 денари.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,502
  10,521
  13 Јуни 2009
  Викенд цена 7,000 денари.
   
  gOJDO, Molec и на omegaRED им се допаѓа ова.
 3. Molec

  Molec
  Unstoppable

  1,356
  2,177
  18 Мај 2011
  Машко
  Све ме занима
  Пуууу шо терсене рака ќе имаше никако да ти легне миш...
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,605
  13,858
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ко ќе падне до 100 евра да си го купам. :)
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,502
  10,521
  13 Јуни 2009
  Продадено.
   
  На Bozoo му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...