Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

Kiro619

Gaining Experience
5 август 2015
130
96
Kiro619 додаде нов оглас:

Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset - 4.000 ден.

Здраво,

Продавам слушалки Logitech G533.

Слушалките се купени во Германија минатата година како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав.
Слушалките се одлични, цврсто лежат на уво и имаат супер звук.
Доаѓаат со оригинал кутија и со сите делови и спецификации.
Слушалките се целосно исправни и имаат фолии на нив.

Слушалките работат со USB dongle.

Гаранцијата ми е изгубена за истите, но доколку има нешто во иднина може да се контактираат...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.368
Членови
35.399
Најнов член
smartonetech
На врв Дно