1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Linksys WRT54G v1.1 со wrt.v24

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 23 Мај 2020 во 21:02.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Продавам Linksys WRT54G v1.1 со последната стабилна верзија од DD-WRT што најдов за него v24 (не знам кој build на памет, ќе проверам ако треба).

  Нема никаква маана ни физичка, ни хардверска, ни софтверска, работи перфектно.

  Ако ви треба за главен рутер, препорачано само ако брзината на интернетот ви е под 20Mbps, над тоа ќе биди лимитирана од способностите на рутерот.

  [​IMG]

  Цена: 1200 МКД
   
Слични теми
 1. sokrat_h
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,198
 2. JoK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,319
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2,280
 4. gocetan
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  957
 5. NikolaJanev92
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  776
Вчитување...

Сподели

Вчитување...