1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Продавам LG K8(LG-K350n)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од kristijan_m75, 19 Септември 2019.

 1. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
  Се продава LG K8 купен од Оне.Вип на ден 02.03.2017г.
  Телефонот нема оштетувања,гаранцијата е истечена.Се продава без слушалки и со MICROSOFT полнач.

  Заклучен е на Вип мрежа и недаваат код(бидејќи е од оне.вип)

  Цена 2000ден.
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 2. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
 3. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
 4. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
 5. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
 6. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  559
  377
  22 Март 2016
  Машко
Слични теми
 1. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  583
 2. StefAngel
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  19,893
 3. TheMarshal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  257
Вчитување...

Сподели

Вчитување...