• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Lenovo z6 Pro 8/256 Snapdragon 855

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
227
374
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Lenovo z6 Pro 8/256 Snapdragon 855 - 7.000 ден.

Продавам Lenovo z6 Pro
8gb RAM
256gb Меморија
Snapdragon 855
Kористен година и половина, нема никакви забелешки за физичката состојба, користен со маска 100% од времето, функционира безпрекорно, батерија држи еден цел ден со heavy usage.
Комплет со кутија и сите додатоци.
Повеќе за мобилниот на линков - Lenovo Z6 Pro - Full phone specifications
Цена 7000ден
контакт ПП или моб: 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.891
Мислења
912.340
Членови
32.612
Огласи
840
Најнов член
yeyeyeye
На врв Дно