1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam Lenovo Vibe k5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 23 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,051
  3,016
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Na telefonot ima zolta fleka od stranata na ekranot i grebnatini.Baterija drze solidno ali ne otkako bila nova :)
  Ostanatoto e vo ispravna sostojba.
  Cena 1500 den.
  Sleduva so novo usb kabelce i polnac originalen.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,051
  3,016
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  1400 denari.
  Samo licno podiganje.
   
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,129
 2. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  503
 3. Pane24
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  677
 4. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,488
 5. rippermkd

  Проценка lenovo vibe K5

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  357
Вчитување...

Сподели

Вчитување...