Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Lenovo Legion 5 pro (2023 model) RTX 4060

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
365
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Lenovo Legion 5 pro (2023 model) RTX 4060 - 85.000 ден.

Лаптопот е купен од телеком пред месец и пол , користен по неколку саати на ден , одличен лаптоп со топ перформанси. Гаранција 2 години.


RYZEN 7 7745H
32GB DDR5 на 5200mhz
1TB NVME
RTX 4060 (140w power)
16 inch IPS 165hz 2560x1600 Screen

ЦЕНА : 85.000 мкд

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.398
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно