Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IHU6

Nikola_sr

Intern
3 септември 2007
297
24
Nikola_sr додаде нов оглас:

Продавам Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IHU6 - Проценка

Продавам Lenovo IdeaPad Gaming 3 купен пред 2 години, сочуван максимално

Спецификации

Processor
1x 11th Generation Intel® Core™ i7-11370H Processor(Core™ i7-11370H)
Memory
1x 16GB DRR4 3200
Hard Drive
1x 512GB SSD PCIe
Wireless Network
1x Wi-Fi 6 2x2 AX; Bluetooth® 5.1 or above
Ports
1x 1 x USB 3.2 Gen2 (Type C); 1 x RJ45; DC in; HDMI 2.0; Combo of 3.5mm Stereo Headphone Output
Camera
1x 720P HD with Dual Array Microphone & Privacy Shutter
Graphics
1x NVIDIA®GeForce RTX™3050 Ti 4GB...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно