• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Lenovo G575 на делови

 • Ја почнал/а темата
 • #1

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
Display LG Philips 1366x768 ,30 пински конектор, 1500 ден
Полнач - 600ден
Ментеши/hinges - 300ден
Кулер - 300ден
Web Cam - 200ден
DVD режач - 200ден
WiFi/BT модул - 350ден
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
додавам и тастатура 300 ден
3 плочки х2гб рам ддр3 (една плочка 300 ден)
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #3

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
Display LG Philips 1366x768 ,30 пински конектор, 1500 ден,во таа цена ги додавам металните држачи,веб камерата и кабелчето за ви фи.

Полнач - 600ден

Кулер - 300ден

DVD режач - 200ден

WiFi/BT модул - 350ден -продаден

тастатура 300 ден

3 плочки х2гб рам ддр3 (една плочка 250 ден)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
нови цени за:

Display LG Philips 1366x768 (30 пински)во таа цена ги додавам металните држачи,веб камерата и кабелчето за ви фи.-----1300 ден,
3 плочки х2гб рам ддр3 (една плочка 250 ден)
тастатура 200 ден
Кулер - 200ден
Полнач - 500ден
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
нови цени за:

Display LG Philips 1366x768 (30 пински)во таа цена ги додавам металните држачи,веб камерата и кабелчето за ви фи.-----1300 ден,
3 плочки х2гб рам ддр3 (една плочка 250 ден)
тастатура 200 ден
Кулер - 200ден
Полнач - 500ден
Дисплејот е продаден.

Остануваат другите делови на продажба

Испратено од Redmi Note 2 преку IT.mk форум апликација
 
 • Ја почнал/а темата
 • #7

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
3 х 2GB DDR3 (една плочка 300ден)
тастатура 200 ден
Кулер - 200ден
Полнач - 500ден
Web Cam - 200ден
DVD режач 12.5mm - 200ден
Ментеши/hinges - 300ден
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,036
717
Обновено:

3 х 2GB DDR3 (една плочка 300ден)
тастатура 200 ден
Полнач - 500ден
Web Cam - 200ден
DVD режач 12.5mm - 200ден
Ментеши/hinges - 300ден

Испратено од Redmi Note 2 преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,524
Мислења
845,949
Членови
29,319
Најнов член
Busaco
На врв Дно