1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Lenovo G02 Smart Band

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 12 Јуни 2018.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  675
  4 oктомври 2011
  Машко
  Продавам само отпакуван Lenovo G02 Smart Band. Не е носен ич. Нема никакви знаци на употреба.

  [​IMG]
  LENOVO G02 Fitnes Smart Band(PTM7C00001)

  Цена: 1300мкд
   
Слични теми
 1. skullmonkey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,691
 2. borcep
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  686
Вчитување...

Сподели

Вчитување...