1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам LED LCD 15.6" 40pin за лаптоп

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlatzki, 7 oктомври 2019.

 1. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,258
  296
  1 Мај 2008
  Продавам LED LCD 15.6" дисплеј за лаптоп, 40 пински. Моделот е B156XW02. Изваден е од лаптоп Acer Aspire 5749.

  HD резолуција (1366x768)
  Glossy finish на дисплејот, не е мат.

  Дисплејот е без никаква забелешка!

  Цена 2000 денари. Можен е договор околу цената.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,258
  296
  1 Мај 2008
  Може клуч, дисплејот е продаден.
   
Слични теми
 1. CyberTm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  394
 2. CyberTm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  729
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  142
 4. -Ata-
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,098
Вчитување...

Сподели

Вчитување...