Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Laptop MSI Katana GF 66 i7 11800H, RTX3070

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Laptop MSI Katana GF 66 i7 11800H, RTX3070 - 38.500 ден.

Продавам одлично зачуван лаптоп,
Лаптопот е користен со екстерна тастатура и маус, нема мртви пиксели, нема посериозен screen bleeding, нема никакви оштетувања на пластиките.
Истиот има тастатура со Шведска подршка.
Модел: MSI Katana GFM 66 UG11 со следнава спецификација

 • Display 15.6'' 144hz Full HD IPS
 • CPU i7 11800H
 • GPU RTX 3070 8gb
 • RAM 2x8gb DDR4 @3200mhs Dual Channel
 • Storage - NVME 500gb Kingston
 • Battery capacity 85000MAH
 • Weight 2250gr.
 • Charger 180W...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.249
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно