1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Laptop MSI - GS73VR 7RG Stealth Pro

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomaso, 14 Јуни 2019.

 1. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
  Продавам лаптоп Laptop MSI - GS73VR 7RG Stealth Pro.Користен околу година дена во непушачка просторија, голем дел од времето со екстерен маус и тастатура.
  Гаранција до мај 2020 година.
  Лаптопот нема никакви козметички општетувања.

  CPU - i7-7700HQ
  VGA - GTX1070/8GB GDDR5
  Display - 17'3 LED FHD TN Panel 120hz
  HDD - 2GB+256GB SSD NVME
  RAM - DDR4 16GB (2x8GB)


  Локација: Битола
  Може испорака по карго.
  Цена: 92.500 денари[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На NecrotoX, stefan_off, BlackOuttheWoRlD и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
 3. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
  Нова цена: 89,500
   
 4. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
 5. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
 6. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко
  Нова цена: 72,000 денари
   
 7. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,545
  25 Јануари 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...