1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам лаптоп Lenovo V110 i3/8GB DDR4/SSD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 19 Февруари 2018.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  892
  1,443
  12 Септември 2013
  Машко
  Го продавам мојот лаптоп што го купив од Анхоч во ноември 2017г, Lenovo V110 со i3 6006U процесор, 8GB DDR4 рам, 120GB SSD Sandisk. Гаранција на лаптопот 24месеци, на SSD-то 36месеци.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена 16500ден, контакт инфо ПП.
   
  HardCorec, kirev, CyberTm и на уште 1 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. CyberTm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,345
 2. civikom
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  427
Вчитување...

Сподели

Вчитување...