Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9

Статус
Затворена за нови мислења.

menansali

Intern
28 април 2023
2
19
menansali додаде нов оглас:

Продавам лаптоп HP ProBook 450 G9 - 36.000 ден.

Здраво продавам како нов HP лаптоп купен пред 2-3 месеци од а1 само инсталиран е windowsot никогаш не е користен стои во кутијата
спецификации:
i7-1255U/Intel Iris X Graphics
512GB M2 SSD
16 GB RAM DDR4
лаптопот има 2 години гаранција

Погледнете го атачментот 127233Погледнете го атачментот 127234

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.914
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно