1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам лаптоп Acer Aspire E5-571G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -Ata-, 19 Март 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  111
  113
  2 Декември 2010
  Продавам лаптоп
  модел Acer Aspire E5-571G


  CPU: i5 4210u
  GPU: Intel/Nvidia 840M 2GB
  RAM: 8GB
  HDD: WD 1 TB
  CD-ROM

  SCREEN: 1366X768
  батерија оригинална


  цена 260 е

  20190304_084901.jpg 20190304_084915.jpg 20190304_084931.jpg 20190304_084941.jpg 20190304_084953.jpg 20190304_085012.jpg APEX.jpg CPU ID.jpg cuphead.jpg fort.jpg rocket league.jpg StarWars battlefront II.jpg
   
  Изменето од модератор: 21 Март 2019
 2. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  111
  113
  2 Декември 2010
  цена 260 е
  240 e
   
 3. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  111
  113
  2 Декември 2010
  цена 240 е
  220 e
   
 4. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  111
  113
  2 Декември 2010
 5. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  111
  113
  2 Декември 2010
  продадено, може клуч
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...