1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Prodavam ladnaci za maticni ploci

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 31 Март 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,389
  3,714
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Sve toptan za 400 denari. Ne sakam da gi nosam u otpad za aluminium.
  received_406218523139200.jpeg
   
  Виктор Пејковски, Lokvan и на Chicco69 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,389
  3,714
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Однесени во отпад само ладнаците , вентилаторите си ги извадов. АКо ве интересира тоа колку му земав . 320 денари со одземен данок :p
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,309
  4,525
  18 Септември 2013
  Машко
  Пролетно чистење ептен :D
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,389
  3,714
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Е не ќе се замарам тука со некои си форумски цени... Пфф , И така досадно ми беше тошка нешто монотоно е на форумов па решив да вадам ладнаци.
   
 5. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,309
  4,525
  18 Септември 2013
  Машко
  тоа е, саде проценки а ниедна интересна нова тема. ајде ќе напраам видеава у премиере кад тад ќе имате видеа од noob шо чачка ствари хахах
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,389
  3,714
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Поинтересни ти се објавите на форумов отколку видеата хахаха , се нешто мајсториш што и самиот мене ме ставаш у мисла од каде такви невозможни идеи :D
   
 7. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,309
  4,525
  18 Септември 2013
  Машко
  Па брат... досадно е некад си наоѓаш занимација :D

  Али пред се сентименталност, кога видов дека старото куќаре е кренато у подрум горе над тон ствари, си викам мора да го оживеам коа ќе иам време :))
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...