Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам куќиште Corsair iCUE 465x (White)

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.155
1.936
Скопје
Goran995 додаде нов оглас:

Продавам куќиште Corsair iCUE 465x (White) - 7.000 ден.

Продавам половно ATX куќиште Corsair iCUE 465x (White).
Купени во јануари 2020-та од Солун и користено (и редовно чистено) во домашни услови. Повеќе информации (и слики) има на соодветната тема за мојата конфигурација.

Доаѓа фабрички со 3 RGB вентилатори...

Видете го целиот оглас...
 

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.155
1.936
Скопје
Попуст од 1000 денари.
6000 е последна цена, потоа се повлекува од продажба.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.653
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно