Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Prodavam kukishte Thermaltake Commander MS i napojuvanje Cooler Master Silent M2 - 620W

Статус
Затворена за нови мислења.

igor_bef

Gaining Experience
21 август 2011
87
83
Скопје
igor_bef's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-4790 Processor
Motherboard
Gigabyte GA-Z87-DS3H
Storage
Patriot Blast 240GB + Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB
PSU
Cooler Master M2 620 Silent
RAM
Kingston Hyper Genesis 2x4GB 1600Mhz
Video card
Gigabyte 1050ti OC 4GB
Case
Thermaltake Commander MS-I
Mouse
Bloody v7 + Logitech M210
Keyboard
Logitech K260
Audio
Creative X-Fi Gamer
Monitor
LG 27MP68HM-P
OS
Windows 10 Professional
igor_bef додаде нов оглас:

Prodavam kukishte Thermaltake Commander MS i napojuvanje Cooler Master Silent M2 - 620W - Проценка

Prodavam:
1. kukishte Thermaltake Commander MS(usb 2.0 verzija)

2. Cooler Master Silent Pro M2 - 620W 80 PLUS (bronze)


Delovite se solidno zacuvani, nemaat garancija.
Gi prodavam za toa sto ne gi koristam povekje od 2 godini, taka mi stojat....

Cena, po dogovor.

kontakt: 070275150

Видете го целиот оглас...
 

igor_bef

Gaining Experience
21 август 2011
87
83
Скопје
igor_bef's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-4790 Processor
Motherboard
Gigabyte GA-Z87-DS3H
Storage
Patriot Blast 240GB + Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB
PSU
Cooler Master M2 620 Silent
RAM
Kingston Hyper Genesis 2x4GB 1600Mhz
Video card
Gigabyte 1050ti OC 4GB
Case
Thermaltake Commander MS-I
Mouse
Bloody v7 + Logitech M210
Keyboard
Logitech K260
Audio
Creative X-Fi Gamer
Monitor
LG 27MP68HM-P
OS
Windows 10 Professional
Ako moze nekoj da dade procenka za delovite.
 

igor_bef

Gaining Experience
21 август 2011
87
83
Скопје
igor_bef's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-4790 Processor
Motherboard
Gigabyte GA-Z87-DS3H
Storage
Patriot Blast 240GB + Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB
PSU
Cooler Master M2 620 Silent
RAM
Kingston Hyper Genesis 2x4GB 1600Mhz
Video card
Gigabyte 1050ti OC 4GB
Case
Thermaltake Commander MS-I
Mouse
Bloody v7 + Logitech M210
Keyboard
Logitech K260
Audio
Creative X-Fi Gamer
Monitor
LG 27MP68HM-P
OS
Windows 10 Professional
Ok, po so nikoj ne dade procenka, delovite idat
Kukishte - 1000 den.
Napojuvanje - 2000 den.
 

igor_bef

Gaining Experience
21 август 2011
87
83
Скопје
igor_bef's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-4790 Processor
Motherboard
Gigabyte GA-Z87-DS3H
Storage
Patriot Blast 240GB + Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB
PSU
Cooler Master M2 620 Silent
RAM
Kingston Hyper Genesis 2x4GB 1600Mhz
Video card
Gigabyte 1050ti OC 4GB
Case
Thermaltake Commander MS-I
Mouse
Bloody v7 + Logitech M210
Keyboard
Logitech K260
Audio
Creative X-Fi Gamer
Monitor
LG 27MP68HM-P
OS
Windows 10 Professional
Napojuvanjeto e prodadeno.
Kukishte nova cena 800 den.
 

igor_bef

Gaining Experience
21 август 2011
87
83
Скопје
igor_bef's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-4790 Processor
Motherboard
Gigabyte GA-Z87-DS3H
Storage
Patriot Blast 240GB + Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB
PSU
Cooler Master M2 620 Silent
RAM
Kingston Hyper Genesis 2x4GB 1600Mhz
Video card
Gigabyte 1050ti OC 4GB
Case
Thermaltake Commander MS-I
Mouse
Bloody v7 + Logitech M210
Keyboard
Logitech K260
Audio
Creative X-Fi Gamer
Monitor
LG 27MP68HM-P
OS
Windows 10 Professional
Кукиштето е продадено на член од форумот.

Може клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.346
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно