Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

Статус
Затворена за нови мислења.

blackelf

On your way to fame
14 декември 2013
613
530
blackelf додаде нов оглас:

Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel - 6.000 ден.

Logitech G25 Racing Wheel (волан, рачен+секвенционален мењач и 3 педали) користен, со минимални знаци на употреба, целосно функционален. Доаѓа со фабричка кутија и сите потребни кабли/адаптери. Едниот држач на воланот бил претходно скршен и направен е нов 3Д принтан.

Видете го целиот оглас...
 

Molec

Unstoppable
18 мај 2011
1.427
2.238
Е, па ова е моето воланче. Ај резервирај го за мене плиз, до вечер ќе ти потврдам, ако сака да вози внучето.
Мислењето е автоматски споено:

Откажувам резервација, веќе имале воланче. Неисе, топ воланче за топ цена, навали народе.
 
Последна промена:

blackelf

On your way to fame
14 декември 2013
613
530
Продадено. На останатите што немам вратено, спори бевте.
Клучето.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.775
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно