Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

Статус
Затворена за нови мислења.

Molec

Unstoppable
18 мај 2011
1.430
2.243
Molec додаде нов оглас:

Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel - 6.000 ден.

Logitech G25 Racing Wheel (волан, рачен+секвенционален мењач и 3 педали) користен, со минимални знаци на употреба, целосно функционален.


Погледнете го атачментот 115531

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервиран.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно