Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Комбо B450 + Ryzen 5 2600 + Ram 8gb

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Комбо B450 + Ryzen 5 2600 + Ram 8gb - 5.500 ден.

Продавам комбо матична процесор и рам:
Матична: B450 As Rock Pro 4
Процесор: Ryzen 5 2600 со кулер Wraith Stealth
Рам DDR4 2x4gb

Цена фиксна 5500ден.
Може испорака по кларго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
Продадено може клуч, извинете сите што ми пишавте за иставо комбо.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.840
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно