1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Kingston 120GB A400 SSD SATA3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 18 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  292
  254
  9 Јуни 2012
  Машко
  Купен е од сетек пред 2 недели,си има писмена гаранција го менувам зашто ќе земам поголем.

  Цена :1000 денари.
   
  На CyberTm му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  292
  254
  9 Јуни 2012
  Машко
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  292
  254
  9 Јуни 2012
  Машко
Слични теми
 1. olikomerc
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  716
 2. dzunko

  Продадено SSD Kingston V300 120GB

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  764
 3. Bontino2
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  492
 4. borcep
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  572
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...