Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Продавам Jacques Lemans London часовник

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.278
7.461
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Продавам Jacques Lemans London часовник - 5.000 ден.

Го продавам часовникот наведен погоре. Носен се на се 5 пати и од тогаш стои во кутија. Без никакви траги од користење или било какво оштетување било по телото или ременот. Кожен црн ремен, со кутија фул пак. Го продавам затоа што не обожавам дрес часовници повеќе сум по спортски модели, и малку ми е голем на мојот зглоб. Сменета батерија пред 2 месеци кај Zaf Time во трговски!

Screenshot-20231123-213941-Samsung-Internet.jpg
...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно