1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам иПхоне 11

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од psyside, 2 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,660
  26,264
  4 Септември 2008
  Се продава иПхоне 11. Телефонот ќе се продава официјално, кога ќе го има во продажба Xiaomi Mi Note 10 по нормална цена (за недела одприлика по мобилариве) ова е шанса за некој кој сака да купи и не му се брза да го резервира уредот, а и на мене да си имам што побрза продажба и да не чекам.

  Телефонот е идеално сочуван, доаѓа со 23 месеци гаранција преостаната.

  Боја дарк греј/црн, 64 GB.

  Цена 650e.

  Може и замена со доплата од ваша страна за Mi note 10.

  Подетално инфо строго пп.
   
  Последна промена: 2 Декември 2019
  На Speedster, Alucard, lumixoid и уште 11 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,660
  26,264
  4 Септември 2008
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,660
  26,264
  4 Септември 2008
  630.
   
  На Speedster и it_boy им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,660
  26,264
  4 Септември 2008
 5. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,660
  26,264
  4 Септември 2008
  Продаден
   
  На GGTT1, causevd, Speedster и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. the_maker
  Одговори:
  1,296
  Прегледи:
  66,925
 2. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  538
 3. BESKO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  268
 4. StefAngel
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  16,384
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...