1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Iphone Xs Max 64gb Telekom

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од xenon, 29 Март 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Продавам Iphone Xs Max 64gb купен од Telekom, space gray, некористен подалеку од биро, козметички/визуелно и функционално нов, со гратис предно заштитно стакло и задна маска.

  Цена 50,000 денари.

  Kонтакт телефон: 070 67 30 24

  [​IMG]
   
  На SaleSk, architect, srle89 и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  08.Ноември.2018 е купен, гаранција до 08.11.2019.

  Без понуди за замена и слично.
   
  Последна промена: 30 Март 2019
 3. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Земен е со фамилијарен буџет од Магента1, може да се отклучи ако е заклучен, такво инфо добив по пп.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување. Телефонот после 1ви Мај може да се отклучи на сите мрежи, проверено.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Телефонот е отклучен за сите мрежи.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување и намалување на цена: 800Е (49000 денари).
  Гратис: Заштитно стакло и Baseus задна заштитна маска.
  Телефонот нема никакви траги на користење, си седи на биро од кога е купен.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување. 48000 ден.
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  xenon

  xenon
  Guru

  3,789
  9,499
  15 Јануари 2011
  Машко
  Освежување.
   
Слични теми
 1. Ficho

  Проценка Iphone SE 64gb

  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,363
 2. mkiptv
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  380
 3. dule_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  467
Вчитување...

Сподели

Вчитување...