1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Iphone X Екстра!

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 14 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  264
  246
  9 Јули 2018
  Машко
  Продавам Iphone Х 64 GB Black ,Одлично сочуван без гребнатинки,Не сервисиран!,цело време користен со заштитно стакло и маска ,со преостаната гаранција до 23.04.2020 го добивате со оригинал полнач и кабел и Apple маска ,Battery Health 89%

  [​IMG] Гаранција - до 23.04.2020
  [​IMG] Состојба на производот -Одлично сочуван
  [​IMG] Кратка спецификација
  -Super Retina OLED capacitive touchscreen
  -Apple A11 Bionic (10 nm)
  -3GB RAM,64GB Storage
  -2716mAh Battery
  -IOS 13.3

  Цена:490 евра

  IMG_20191214_120625.jpg IMG_20191214_120631.jpg IMG_20191214_120724.jpg
   
  Stefan321, DaVoRkNe и на Speedster им се допаѓа ова.
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  264
  246
  9 Јули 2018
  Машко
 3. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  264
  246
  9 Јули 2018
  Машко
Слични теми
 1. iphonemk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,395
 2. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,333
 3. Todor91
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  566
 4. mnikolce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  309
 5. mkiptv
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  384
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...