1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам iPhone X 64gb space grey

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vlavot, 9 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,966
  2,942
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Продавам iPhone X 64 gb, во беспрекорна состојба, уште од ден 0 ставен скрин протектор и заштитна маска.
  Купен март 2018.
  Доаѓа комплет пакување.
  Отклучен на сите мрежи.

  Battery health 91%

  Цена 33.800 денари.
  Единствена замена за Galaxy s10+

  [​IMG]

  Ќе додадам слики утре.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Скоти, Pane24, D1m33 и уште 3 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ficho

  Проценка Iphone SE 64gb

  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,367
 2. tomi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,170
 3. xenon
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,118
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...