1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам iPhone 7 Plus

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Delicon, 24 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  184
  10 Јуни 2007
  Продавам iPhone 7 Plus 32GB
  Работи на сите мрежи.
  Без никакви оштетувања.
  Доаѓа со оригиналната кутија, полнач и слушалки.

  Цена 330еур.
   

  Прикачени датотеки:

  • IMG-0026.JPG
   IMG-0026.JPG
   Големина:
   371.3 KB
   Прегледи:
   138
  • IMG-0021.JPG
   IMG-0021.JPG
   Големина:
   347 KB
   Прегледи:
   134
  • IMG-0023.JPG
   IMG-0023.JPG
   Големина:
   328.4 KB
   Прегледи:
   128
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  184
  10 Јуни 2007
  Проценка? Колку би идело според вас?
  Ако го сака некој нека пише цена :)
   
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unbeatable

  3,919
  4,163
  1 Септември 2011
  Машко
 4. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  184
  10 Јуни 2007
  Продадено.
   
  На worker_x му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ana.Jones
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,428
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...