• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Iphone 7 plus 32GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
379
317
Skopje
Продавам одлично сочуван Iphone 7 plus 32gb, со минимални знаци на користење. Од првиот ден на користење е со заштитно стакло и маска.Заштитното стакло е намерно оставено и ќе биде извадено пред да го продадам.Екранот нема никакви гребаници.
Батеријата е на 82% и работи на сите мрежи.
Доаѓа со оригиналната кутија и оригиналниот полнач, без слушалки.

Цена - 14.000 ден.
Број за контакт - 071-735-555
F358395A-65F9-4F01-8273-42C693024A93.jpeg F2B7B5D2-3ABC-40BD-8BE2-5079B4BF734F.jpeg B24E567D-5353-44CB-8FA9-1FF8EAFE1808.jpeg 5FD779A7-FC92-4F15-A34F-111E41D65501.jpeg EE62C318-2BCE-42DF-8E0F-48C723F6BC6F.jpeg B2165CBA-7749-42D5-AFD4-14C34FE39DAE.jpeg
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,053
Мислења
837,658
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно