1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Iphone 6 (16gb)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Skorp, 13 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
  Се продава Iphone 6 (IOS 12) сo 16 гига меморија и нова батерија (оригинал) купен од ВИП. Телефонот е со заштитна маска и футрола од кога е купен. Доаѓа со оригиналната кутија но без полнач и слушалки. Се продава поради купување на нов телефон.

  Број за контакт: 071-735-555

  ЦЕНА - 5000 ДЕН

  image1.jpeg image2.jpeg image3.jpeg image4.jpeg image5.jpeg
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  252
  226
  17 ноември 2015
  Машко
  Провери дали е заклучен на вип
   
 3. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
  Сега се јавив во ВИП, ми рекоа дека е отклучен.
   
 4. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
 5. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
 6. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
 7. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
 8. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
 9. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  303
  216
  25 Август 2016
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  797
 2. bxxxn
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,110
 3. xaser
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  492
 4. Skorp

  Проценка Iphone 6 (16gb)

  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,910
 5. dule_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  328
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...