Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам iPhone 13 MINI 128GB Black

Статус
Затворена за нови мислења.

AfterMaxify

Gaining Experience
18 септември 2012
200
157
AfterMaxify додаде нов оглас:

Продавам iPhone 13 MINI 128GB Black - 27.000 ден.

Нема гребнатини/оштетувања и никогаш не е отваран/сервисиран. Battery Health 90%, со него добивате заштитна маска, неколку заштитни стакла и кутија. Сочуван како нов.
ЦЕНА: 27000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.115
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно