Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам iPhone 13 128gb нови 1 година гаранција.

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
Продадено, нека стои темата
13 про 980 еу сите бои.
13 про мах исто по нарачка. 1100 сите бои
Или ако сака некој 14 исто само за нив цени немам.
 

masterwu

On your way to fame
11 февруари 2016
821
725
Струга
masterwu's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 6600K, Cooler Master Hyper 212 EVO
Motherboard
Asus Z170 Pro Gaming
Storage
Samsung 840 Evo 250GB, 2TB WD Caviar Blue, 640GB WD Caviar Green
PSU
Cooler Master V550S
RAM
16GB (2x 8GB) G.Skill Ripjaws V DDR4 3200MHz
Video card
Asus Strix GTX 970
Case
Cooler Master CM690 III
Mouse
Logitech Proteus Core G502
Keyboard
Das Keyboard Model S (MX-Brown switches)
Monitor
Dell UltraSharp U2410
OS
Windows 10
Продадено, нека стои темата
13 про 980 еу сите бои.
13 про мах исто по нарачка. 1100 сите бои
Или ако сака некој 14 исто само за нив цени немам.
13 мини можеш да набавиш? Ме интересира колку ќе му падне цената после утрешната најава на 14ката.
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.393
16.412
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS
Продадено, нека стои темата
13 про 980 еу сите бои.
13 про мах исто по нарачка. 1100 сите бои
Или ако сака некој 14 исто само за нив цени немам.
Ја сакам 14ка! Про Макс! Во поштенското сандаче! Коќе имаш цена, пиши.
 

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
iPhone 13 128gb 770 eu.
IPhone 13 Pro 1020 eu.
iphone 13 pro max 1130 eu

нови неотпакувани.

Последни парчиња 13ки годинава.
 

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
iPhone 14 Pro 256gb
1400 eu.
 

Атачменти

 • 520D92E3-0214-4830-9418-A795365D179C.jpeg
  520D92E3-0214-4830-9418-A795365D179C.jpeg
  308,8 KB · Прегледи: 76

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
13 Pro 512gb со интернационална гаранција.

880 eu.
 

Атачменти

 • 139A992C-099D-4B03-8E01-88DF96B3F519.jpeg
  139A992C-099D-4B03-8E01-88DF96B3F519.jpeg
  262,6 KB · Прегледи: 159
 • 0A2B8B9E-B94D-4D9F-B721-9B6C77FEEC1A.jpeg
  0A2B8B9E-B94D-4D9F-B721-9B6C77FEEC1A.jpeg
  266,6 KB · Прегледи: 163

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.393
16.412
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

omegaRED

Adeptus Astartes
13 септември 2011
2.502
3.394
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2TB Samsung 970 EVO Plus, 1TB Silicon Power P34A80, 6TB WD Red + 2TB Toshiba
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX4090 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
Keychron Q3
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
Amazon GTR 3 Pro Limited Version
99 € ( стигаат за 1 недела 5 комада.)


Samsung Watch 5 44mm
199€ црни. 4 комада (крај на јануари или порано).

apple watch Ultra 749€
apple wach 8 45mm 399€. црни.

14 Plus 899€
Мислењето е автоматски споено:

Уфффф темптинг… ама гарант е љиљаков :(
Мислењето е автоматски споено:

Ок, пишува дека е бел… никогаш бел! Патем одлична цена за ерподс про 2
Тие се спакувани донесени од Америка. 1 година гаранција ејпл.
 

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
1.011
998
5 amazon gtr 3 резервирани , има уште еден од нив.

ејпл саати продадени.


Добиени 2 комада surface pro 9 ,
1750€
 

Zippo

On your way to fame
22 октомври 2014
971
867
Zippo's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-3930K CM Hyper D92
Motherboard
ASUS SABERTOOTH X79
Storage
Samsung 750 EVO 500GB
PSU
CM V 650
RAM
32GB DDR3 1333
Video card
Onboard
Case
CM Storm Trooper
Mouse
Gembird Bluetooth
OS
Windows 10, Windows Server 2016
Саатот се вика Amazfit, не Amazon :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.436
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно