Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Iphone 12 Pro Max

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Iphone 12 Pro Max - 450 €

Се продава мобилниот од насловот,
Одлично зачуван без никакви забелешки по екранот, задниот капак, лајсните или камерите.
Функционира безпрекорно без ниту една маана,
Battery status 85%
Користен со маска и заштитна фолија.
Доаѓа со маската од сликата и кабелче за полнење (без полнач)

Цена: 450е Фиксна
Контакт: ПП или 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно