• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам iPhone 12 Pro и 12 Pro Max

 • Ја почнал/а темата
 • #1

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
928
Како што е насловот, телефоните се нови, во фабричко пакување со 2 години гаранција од А1(заклучени на А1):

1. iPhone 12 Pro 128GB - боја по избор/залиха - 52.000

2. iPhone 12 Pro 256GB - боја по избор/залиха - 58.000

3. iPhone 12 Pro Max 128GB - боја по избор/залиха - 56.000

4. iPhone 12 Pro Max 256GB - боја по избор/залиха - 62.000Контакт ПП.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
928
Останати на залиха:


2. iPhone 12 Pro 256GB - Графитно сив 1 парче - 58.000
2. iPhone 12 Pro 256GB - Силвер 1 парче - 58.000

Контакт ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,741
Мислења
856,516
Членови
29,744
Најнов член
itisoktodance
На врв Дно