Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам iPhone 12 Pro, 256 GB, Gold

19 декември 2016
7
16
Миодраг Г. додаде нов оглас:

Продавам iPhone 12 Pro, 256 GB, Gold - 26.000 ден.

Продавам половен iPhone 12 Pro, со 256GB меморија. Користен е со заштитно стакленце и маска цело време.

Battery Health: 81%
Internal Memory: 256GB
Neverlock, Dual Sim
Доаѓа со оригинална кутија, оригиналниот кабел од 1м плус кабелче од 2м истотака оригинално apple.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.493
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно