Продадено Продавам iPhone 11 Pro 64GB Space Grеy

Статус
Затворена за нови мислења.

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
170
192
Skopje
Се продава iPhone 11 Pro 64GB Space Gray, купен пред околу 2 години од iStyle. Телефонот работи одлично и се продава поради замена со понов модел.
Слики од телефонот тука.

Забелешка:
Телефонот не е како нов, FaceID не работи, и има гребаници од користење на екранот.

Не праќам по карго, телефонот може да се види во Аеродром.


Цена: 400e
 
Последна промена:

TylerMkD

Unbeatable
7 ноември 2014
3,034
5,311
Ако FaceID не работи тоа е обично знак дека е сервисиран...на втората слика не гребаници, изгледа како да е скршен/пукнат екранот?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,609
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно