• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам in-ear-monitors слушалки KZ ZS10 Pro, KZ ZS3, KZ ATE

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Flapjack

Gaining Experience
26 август 2017
64
101
Без ниедна мана, како нови, доаѓаат во оригинални кутии.

KZ ZS10 Pro користени помалце од 10 пати, KZ ZS3 и KZ ATE користени 2 пати колку да видам дали се исправни.

KZ ZS10 Pro се продаваат само во комбинација со Copper Silver Upgrade резервен кабел и KZ CarryBag.

KZ ZS10 Pro - 2200 денари
KZ ZS3 - 500 денари
KZ ATE - 500 денари

Не можам да праќам по карго, по можност купувачот да биде од Скопје :D

KZS10 Pro Box.jpg Cable.jpg
KZS3.jpg KZ ATE.jpg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Flapjack

Gaining Experience
26 август 2017
64
101
KZ ZS10 Pro - 2200 / 2100 денари
KZ ZS3 - 500 денари Продадено
KZ ATE - 500 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,351
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно