1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам или менувам Lenovo MIIX 3-830

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Astro, 22 Август 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,274
  8,688
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Се продава таблетот или пак се менува за Андроид со 8 или 7 инчи.
  https://support.lenovo.com/rs/en/documents/pd100358

  Направен е апгрејд на Windows 10. Нема никакви козметички оштетувања и многу малку е користен. Произведен на 15 Април 2016-та година.

  Со него доаѓа флип футрола.
  Цена 3500 денари или замена за Андроид, нормално беззначајни козметички оштетувања. Може и со моја доплата.
   
  toshex, Doki и на Jovan2389 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,274
  8,688
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Bump
   
  На Doki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,274
  8,688
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Туу, може шифт дилит на темата.
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Metuzalem
  Одговори:
  304
  Прегледи:
  23,611
 2. Enis-Phantom

  Проценка Lenovo Miix 2 10

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  527
Вчитување...

Сподели

Вчитување...