• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам i5 6600, MSI B250, 16GB DDR4

Статус
Затворена за нови мислења.

pinky

Gaining Experience
23 мај 2009
524
428
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.224
Мислења
919.135
Членови
32.886
Огласи
1.037
Најнов член
musicbazzar
На врв Дно