• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам i5 6400

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Boldozer

On your way to fame
2 ноември 2012
1,161
578
Скопје
Процесорот иде сосе кутија (кулер)
цена - 4500
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,739
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно