• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам i5 4570s

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
104
212
Serko додаде нов оглас:

Продавам i5 4570s - 2.500 ден.

Се продава i5 4570s 2.90Ghz купен во 2014 користен за гејминг обично за CSGO.
Процесорот не е оверклокан досега и е во одлична состојба со секогаш сменета паста на време.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.217
Мислења
918.957
Членови
32.879
Огласи
1.033
Најнов член
KalEl80
На врв Дно