Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам HyperX Cloud II со гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

menansali

Intern
28 април 2023
2
19
menansali додаде нов оглас:

Продавам HyperX Cloud II со гаранција - 3.500 ден.

Здраво се продава многу малце користен HyperX Cloud II слушалки купен од сетек и има гаранција до 16.01.2025 во топ состојба.
Слушалките доаѓаат со сите додатоци кутија све.
цена: 3500 ден

Погледнете го атачментот 127237Погледнете го атачментот 127236Погледнете го атачментот 127238

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.687
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно