Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам HyperX Cloud Flight headset

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1.222
1.633
Скопје
dangthe додаде нов оглас:

Продавам HyperX Cloud Flight headset - 4.000 ден.

Продавам HyperX Cloud Flight headset, купен од Сет, нема гаранција.

Користен е буквално помалку од 10 пати, во беспрекорна состојба.

Цена: 4000 денари.

IMG_4732.jpg

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.351
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно